niedziela, 27 lipca 2014

• Robisz coś jak dziewczyna? Czyli rób tak dalej!Yosoymorena.pl na swoim blogu zaprezentowała tekst i filmik, który ma wspierać pewność siebie wśród dojrzewających dziewczyn (klikacie). Niby zwykły tekst „biegasz jak dziewczyna” może stać się katastrofalny w skutkach dla młodej osoby, która dopiero próbuje odnaleźć siebie. Nigdy nie miałam z tym problemów, bo nawet jak ktoś mi powiedział, że rzucam jak baba (graliśmy w palanta :D ) to raczej oczywiste jest, że odpowiadałam: a jak mam rzucać? Jak chłop? Zanim nauczyli mnie, jak powinno się odpowiednio rzucać, to trochę minęło. Później o tym zapomniałam, ale tzw. niesmak pozostał. Ja wyszłam z tego obronną ręką, lecz nie każda młoda osoba jest w stanie poradzić sobie z taką „obelgą”. Zresztą czy bieganie, rzucanie, bicie się czy robienie czegokolwiek "jak dziewczyna" jest faktycznie takie złe? Nie sądzę :D No co ja tu będę Was ściemniać, najzwyczajniej w świecie obejrzyjcie filmik:
7 komentarzy:

 1. No właśnie. Ja w palanta też rzucałam "jak dziewczyna", ale co mam zrobić, skoro jestem dziewczyną i inaczej nie potrafię! :D Mimo wszystko problem ważny, bo nie każda dziewczyna potrafi sobie z takim tekstem poradzić, u niektórych to wchodzi bardzo głęboko w psychikę i albo zaprzestają pewnych czynności, które mogłyby wykonywać, albo zamykają się w sobie i do końca życia pozostają niepewne siebie. To właśnie takie głupie, teoretycznie nic nie znaczące dla mówiącego słowa, najbardziej działają na młode dziewczyny i odbijają się na ich późniejszym życiu.
  Dzięki za wsparcie i puszczenie filmu dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak macie dobrze, bo o mnie do dzisiaj mówią, że jestem palantem, ale nie wiem czy ta gra aby na pewno miała na tym polegać... :/

   Usuń
 2. Rzucać, biegać, bić się i pić wódkę etc. możecie jak dziewczyny, dziewczyny, w końcu jesteście dziewczynami i inaczej Wam nie wypada :D Ale jeśli jeździcie samochodem jak dziewczyny albo stare dziady - nie wiadomo co gorsze :D - to albo przestańcie, albo nauczcie się wykonywać te czynności jak należy ;)

  Pis joł wszystkie pewne siebie jednostki płci przeciwnej :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.youtube.com/watch?v=44NQkFJaEuE A teraz zgadnij, którym jesteś :D Podpowiem, nie tym co stoi!

   Usuń

No co tam, jak tam?