wtorek, 3 czerwca 2014

• Idiotysm do potengi
Jeżeli myśleliście, że nic nie jest w stanie Was zaskoczyć, to się mylicie. Zachęcam do przeczytanie TEGO tekstu, a zrozumiecie skąd taki tytuł.

7 komentarzy:

 1. Fajny koteczek :D A ten epizod - naprawdę przerażający. Podejrzewam, że gdyby mnie to spotkało, to bym z chęcią się przeszedł do sądu. Chociaż kto wie, może też bym się przestraszył.

  Powiem krótko - niektóre wydawnictwa powinny upaść! Życzę im tego z całego serca! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie myślę tak samo!

   PS
   Koteczek nie mój, moje koteczki też strzelają miny, ale jak chce im zrobić zdjęcie z tą ich kretyńską miną... one wtedy się opamiętują :D

   Usuń
 2. Niestety takie sytuacje mają miejsce, czasami też autorzy atakują, gdy nie spodoba im się krytyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym się jeszcze nie spotkałem, ale nie wątpię, że tak jest. Na szczęście mamy niby coś takiego jak "wolność słowa", jednak wiadomo, że w sądzie i tak wygra silniejszy (czyt. bogatszy),

   Usuń
  2. Wolność słowa, wolnością. to, że kogoś nie lubię nie oznacza, ze mam prawo obrażać go i poniżać. Natomiast wytknięcie błędów ortograficznych? To nie było: dno jakich mało, bo myślałam, że książka będzie o pomarańczach, a dostałam o bananach (pomimo ogromnego banana na okładce), tylko ewidentny brak korekty! I od kiedy to zwrócenie komuś uwagi jest atakiem? Zupełnie nie rozumiem postawy wydawnictwa. na fejsie nawet ocena im spadła :D No cóż, za głupotę się płaci.

   Usuń
 3. Przykre, mam nadzieję, że chociaż każdy wysnuje z tego jakieś wnioski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że kretyni są wśród nas? To juz wiemy od dawna :D

   Usuń

No co tam, jak tam?