sobota, 13 grudnia 2014

• Bajkowy horror


Ostatnio odkryłam filmiki, które pokazują dobrze znane nam historię w zupełnie innym świetle. Bardzo, ale to bardzo mi się spodobało to co zobaczyłam :D A mianowicie fragmenty filmu, zostały tak poukładane, że wyszła z tego zapowiedź horroru, dodam, że dobrze zapowiadającego się horroru :DMoim zdaniem najlepiej wypadł ten zwiastun:


 

Filmu nie oglądałam, ale wyszło strasznie... w tym dobrym sensie: 
Potworów też nie oglądałam, przynajmniej tak mówi Filmweb... no i zdjęcia faktycznie mi nic nie mówią... to co ja mogłam oglądać podobnego? No mniejsza. Trzeci zwiastun: 


Najsłabiej wypadł chyba zwiastun filmu, który kocham najbardziej :D Ostatni film, nie jest zapowiedzią horroru, ale wykorzystany jest tam "bajkowy" motyw. Radzę obejrzeć w całości, nie przewijać:
4 komentarze:

 1. Zgadzam się, że pierwsze najlepsze, ale każdy i tak na głowę bije większość horrorów, które w tym roku oglądałem :D Ostatni filmik stary jak internet, ale nadal doskonały :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Za każdym razem jak oglądam ten ostatni filmik, to później chodzę i śpiewam: mana mana :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tutu-tururu! :D
  A ja chyba jestem za bardzo nasiąknięta i przesiąknięta oryginałami, bo nie wciągnęłam się w ten klimat grozy. :( Zazdraszczam Wam! Co nie zmienia faktu, że ktoś miał pomysł, narobił się i fajnie mu wyszło.
  Potwory i Spółka - koniecznie do obejrzenia, Moja Panno! Dwójkę możesz sobie darować, ale jedyneczka obowiązkowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obejrzę zapewne, ale znam te potwory... więc wydaje mi się, że oglądałam. A FW lubi usuwać filmy z obejrzanych :D

  OdpowiedzUsuń

No co tam, jak tam?